Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Hlídání a sladkosti z Japonska!

19. července 2015 v 21:20 | ゆきこ なさく |  My diary
Zdravím z Ostravska!
Asi na týden jsem přijela "starat" se o mé menší příbuzné. Beru to spíše jako odpočinek a fakt ráda tu jezdím, protože zapomenu na všechny problémy. Všude okolo mě je příroda a žádné zaprášené asfaltky jako v mý vesnici, která se celá opravuje a nemůžete se tam ani nadechnout. Tady je naprosto jiný vzduch, hlavně tomu přispívá blízký les, hned vedle baráku, kam s děckama chodím, když hrajeme ty nostalgické hry jako například schovka. Je to super vrátit se prostě do těch dětskejch let. Nedokážu si snad ani představit, že bych si šla na schovku hrát se spolužáky. :D Ještě ke všemu tu je kupa koček a dvě obrovská psiska. My máme jednu kočku, ale je plachá a tady si je můžu pohladit. VŠECHNY. Aaaach, ten slastný pocit.

Udělala jsem si velkou radost a z Japonska si objednala sladkosti. Určitě o tom napíšu článek, protože se fakt těším až mi to přiletí. :3 Pokud s tím budu spokojená, hodlám si našetřit na ten největší balík sladkostí co se nabízí (cc 650 Kč). Já si mohla bohužel jen dovolit jen ten malý. Ale i tak se na něj velmi těším. Za 14 dní bych ho čistě teoreticky mohla mít doma. Přemýšlím i že bych radši natočila video. Nechci být joutůberka (dříve ano, ale teď už radši ne), ale myslím že bude lepší kdybych to spíše ukázala "živě". Samozřejmě později i zveřejním odkud balíček mám. :)


Také jsem znovu začala roztahovat uši. Obě uši. Předtím jsem měla roztáhlé jen levé. Musím napsat, že levé se roztahuje daleko snadněji, i přesto že bylo dávno "stažené". Na levém mám dávno 8 mm a na pravém sotva 4 mm. Je to docela veliký rozdíl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama