Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Jsem nemocný človíček.

15. května 2015 v 13:36 | ゆきこ なさく |  My diary
Hey~
Tak za celej rok neonemocním a zrovna, když je hezký počasíčko a hodn volných hodin, díky maturitám, tak se můj metabolismus rozhodne, že si dá prázdniny. Problém je, že když už nějak onemocním tak je to záležitost i klidně 3 týdnů. Včera jsem šla k doktorce, jenom ať mi řekne, že už je to v pohodě a že v pondělí pofrčím do ústavu. Hahahaha~ Dala mi penicilin a ahoj ve středu na kontrole! Takže se opravdu těším až budu dopisovat všechny ty podělaný písemky a sešity.

Mě spíš štve, že po třech dnech začíná být doma nuda a nevím co dělat. Youtube už mě začíná nudit, písničky taky a není mi zas tak hrozně, abych celý den prospala. To mi stejně vydrží jen tak jeden max. dva dny (narozdíl od mého psa, který by vydžel spát pořád, nezáleže na jeho zdravotním stavu), potom se už mé zdravíško o něco zlepší. Stejně si myslím, že je naprosto zbytečný, abych měla antibiotika a byla (asi) celej přístí týden pořád doma. Ale paní doktorka se musí poslouchat!

Často po nějakém to čase si začnu malovat nebo koukat na nějaký seriály. Třeba už včera jsem se dívala na nějaké anime, ale vůbec mě nebavilo. Dneska jsem to anime zkusila ještě jednou a dopadlo to v bledě modrym. Kamarádka mě ovšem pověřila životně důležitým úkolem a to jest - zhlédnout GoT, takže se na to asi pustím... Já když se na GoT kouknu, tak mě baví, ale málokdy se dokopu se na to podívat. Thug life problemz.


Někdy je i docela dobrý si pustit starý dobrý parodie like Henry Proper, Pár Pařmenů, Smývání (i když toto už patří mezi ty novější).. Prostě... Taky bych vám mohla říct jak jste malí, bezvýznamní a malí... Ale já to neudělám. Můj bodemaksindeks je v normách.

No nic.. Jen se nudím. Chtěla jsem si napsat malý a bezvýznamný článek. *A už mám pár pařmenů v hlavě...* Napadlo mě, že bych mohla i udělat nějaký článek, co jsem za posledních pár týdnů namalovala. Není toho mnoho, ale něco málo je. ^^ Jsem nemocná, tak mám čas. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama