Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Stará doba

6. dubna 2015 v 16:58 | Yukikohime ˘^˘ |  My diary
Hey~
Tak jak jste si užili prázdniny? Upřímně, já Velikonoce neslavím, plus ještě ke všmu malujeme, takže bych je ani slavit nemohla, protože jsem pomáhala s nábytkem. Mám pokoj zavalenej všema věcma z kuchyně a z koupelny. Trochu to tu vypadá jak ve krytu. Ani jsem se nepochlumbila, že jsem si pořídila pískomila. Pojmenovala jsem jí Ami (podle Robinsonova pudla a taky protože jsem weaboo a je to so much Japan). Musím podotknout, že mě nemá ráda a stagnuje v čemkoli s čím je spojena má osoba. Výborné.

Včera jsem se rozhodla, že se podívám na 50 odstínů šedi, abych si sama o tom "veledílu" mohla udělat obrázek. Mám takové tušení, že ten film zabíjí veškerou romantiku a porozumění lidí mezi sebou a nahradil to sexem, sexem a ještě jednou sexem. Musela jsem se prckovi Grayovi smát, když se snažil být drsný chlapoň a řekl té Stázičce, že on "nemiluje, ale tvrdě šuká" a nakonci ji naplácal až moc na zadek, že se z toho Stázička tak trochu psychicky zesrala. Šla jsem do toho neutrálně nějak neovlivněna názory jinýma, protože se jen tak ovlivnit nenechám. No a musím říct, že je ten film by se hodil na ocenění Skokan roku, jelikož každých 10 minut si na to skočili. Prostě "ROMANTIKA". *da bum tss*

Po 50 odstínech Christiana Graye jsem se rozhodla, že se podívám na něco, co se mi bude líbit. Tak jsem si pustila Chicago, protože jsme se o tom nedávno bavili s kamarádkou a mě došlo jak dlouho jsem to neviděla. Nejmíň 7 let. To je docela drsný. Pouštěly jsme si společně videa, obzvlášť naše oblíbené "Cell Block Tango". Předevčírem jsem si to pustila 1x, včera 2x a dneska zase. Když on je ten film fakt úžasnej. Upřímně jeden z mých nejoblíbenějších a to je prosím pěkně "eemerickej".Celkově se mi zdá, že sleduju starší dobu. Poslouchám starý písničky, klidně i z 60. let. Třeba The Name Song, ale z AHS verze. Viděla jsem i originál, ale prostě na Judy to nemá. Potom West Side Story, nejvíce co miluju tak je Oh so pretty, vždycky se u toho pousměju, je to prostě kouzelný. Někdy hold potřebuju klid od týhle doby.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama