Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Přání

1. ledna 2015 v 0:01 | Yukikohime ˘^˘
Happy new year,
tenhle článek sice píšu už 2.12.2014, ale chci tu mít všechno a na to mi prostě hoďka ani dvě nestačí. Toto není článek na předsevzetí (jak že se to píše?), ovšem na přání která si chci splnit. Wait... Jaký je rozdíl? I dunno...

1) Zlepšit malování

Ne, nemluvím o make-upu, i když někteří můžou namítat, že bych o tom mohla popřemýšlet. Myslím malování jakože na papír. Můj styl kresby se mi líbí, obzvlášť pokud si na tom dám vážně záležet, ale znáte to. Chyby tam jsou. A ty chci smazat a některej překrásnej den udělat překrásnej obraz, kterej si dám do překrásnýho rámu do svýho krásnýho pokoje s mým překrásným korejským manželem. Achich.

2) Grafický tablet

Vracím se k malování, tentokrát to myslím počítačově. Ano, toto je velmi materialistické, velmi, velmi, CHÁPU! Ale chtěla bych se s tím prostě naučit, chci si to alespoň vyzkoušet. Třeba i vylepšit grafiku blogu, udělat to konečně podle mých představ.

3) Najít si nové přátelé

Nemyslím to tak, že staří by mne omrzeli, to nikoli!! Ale chtěla bych si najít nové známosti, hlavně v okruhu otaku. Třeba si i najít přítele. :3 Kterej mě nevymění za jednu noc na diskošce. :D /TRUE STROY BRO/ S někým se kterým si budu moct povídat i o anime, Japonsku, mých debilních snech, problémech a nebude ho to otravovat. Ok, jsem lesba, no.

4) Psaní

Jak na blogu, tak na vlastních věcech. Před měsícem jsem přišla na to, jak spojit mý dva světy - pomocí příběhů, který si sepisuju, abych se jim za pár let zasmála. Ovšem pomáhá mi to zůstávat v realitě. Nemějte mě za schizofrenika (já fakt nevím jestli se to tak píše!) Jo a taky naučit se psát slova. Kolikrát chci používat slova, který neumím napsat a jsem líná použít strýčka Gůgla. :D Možná zlepšit i pravopis? I když si myslím, že je tolik lidí kteří jsou na tom hůř než já a to jsou prosím pěkně na gymplu! kkkk

5) Naučit se japonsky

Co si budu nalhávat. I přesto, že mám učebnici japonštiny doma, tak jsem ji otevřela akorát v prvním měsíci. Nehorázně mě to sežírá. Musíme napravit!

6) Nevzdát školu

Víte kolikrát denně tuto myšlenku mám? Nervy mám, s prominutím, naprosto v prdeli. Sice mám ještě pár let do maturity čas, ale už teď se jí bojím, jako kdyby mě čekala za tři hodiny. A všemocný Kami-sama Fyzikální ochraňuj mne před pětkami a čtyřkami! Vždyť jsem taková hodná duše!

7) Snažit se nezabíjet

Víte, pokud jste v mé třídě dostatečně dlouho, dojde vám, že gympl rozhodně není plný odhodlaných študentíků, kterým záleží na jejich známkách. Ono jim totiž nezáleží ani na tom jak se chovají k druhým! A tak asi 69krát za den, Vám hlavou probleskne: "Proč se na to nevy*ereš a nezabijheš je?" Neříkám, že jsem duch svatej, ale prosím... Základy etikety! ZÁKLADY! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama