Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Lolita sraz a Brněnský coslay sraz

11. ledna 2015 v 21:19 | Yukikohime ˘^˘ |  Otaku laifu
Konnichiwa minna-san,
ano oba dva srazy byly asi před 4-3 týdny, takže je trochu zvláštní psát jaký to tam bylo, ale co už. Prostě pojďmě společně tento fakt hodit za hlavu (Chtěla jsem napsat ať to společně ignorujeme, ale nevím jak to vyčasovat: STAY GRAMATIK PRO) a zrekapitulovat si tyto dvě zábavné události. ← Tož toto byla hezká věta, to musíte uznat!

Lolita sraz

Tento sraz se konal v Olomouci v čajovně Sofie. I přesto, že nejsem lolita a ke všemu jsem sprostá jak dlaždič, což bylo ještě více podivuhodné, tak jsem si sraz užila. Byla jsem tam víceméně se svým okruhem přátel, takže naštěstí jsem si mohla říkat ty svoje kecy jak jsem chtěla. :D Dostala jsem úplně úžasné dárečky z Vánoční Víly (to dáš dárek někomu koho neznáš a ty dostaneš dárek od někoho koho neznáš :D) a styděla jsem se za své dárky, nu. :D Jsem Grinch. (-___-)

Ještě nutno dodat, že jsem vypadala na Lolita přehlídce jako oblečený opíkaný brambor.

Brněnský OTAKA cosplay surazo :D

Tneto sraz se pro změnu konal v Brně. Tak jelikož žiju mezi těmato městy, tak doprava není problém. Celá akce probíhala v prostorách čajovny Utopie. :) Možná tento sraz byl pro mne asi lepší a zábavnější, protože přece jen... Já lolitka nejsem ani zdaleka. Program oproti lolita srazu nebyl vůbec žádný. :) Ale našla jsem si tam více lidí, přeci jen... TAMTO BYL LOLITA SRAZ! :D Mohla jsem tak potkat Ruushi, která krásně maluje, je slepá a miluje vidličky (fakt úžasnej človíček :3), taky pár úchyláků :D , ale nejvíc jsem byla asi hotová z Mimi-chan. Je to to nejroztomilejší stvoření jaký jsem kdy viděla, plus je ještě k-poperka, tudíž... SPŘÍZNĚNÁ DUŠEEE O,O Hned jak jsem ji viděla.. Bože ta je roztomilá :X Dobře ještě teď jsem z ní mimo. :D Ale jsme domluvený už na další sraz a že za ní i někdy přijedu. Woho~ :3

Ano tot je kratší článek, díky škole. Naprosto nestíhám a nechce se mi nic dělat. Ovšem mám pár nápadů nma zajímavější články. :) Tak doufám, že je během týdne sepíšu. :)

Omlouvám se za velký počet smajlíků, ale dávala jsem je tam aby byly více vycítitelné ty radostné emoce. (←VÝMLUVA LVL OVER 999)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama