Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Proč nechodit na gympl

17. prosince 2014 v 21:38 | Yukikohime ˘^˘ |  Co mi leze na nervy
Hi guys,
bohužel nestíhám, jelikož poslední dny jsem zavalena školou a Vánocemi. Měla bych se momentálně učit geografii, bohužel jsem se neuráčila sešit ani otevřít a radši vás budu varovat před hrůzami ústavu. Taky se chci omluvit, že jsem delší dobu nenapsala, upřímně jsem hlavně čekala na fotky z Vánočního lolita srazu (grammar experts pls help me with big pismena), až tedy budou někde na stránkách, tak o něm udělám článek. :) A teď ty důvody.

1. Nuda

Co si budeme povídat. Nechutné hodiny plný zapisování kravin, které vás ani trochu nezajímají. Své učitele nesmíte vyrušit ani šepotem. (vy nesmíte, ale ti debilové před váma můžou ;) ) Jediné na co máte právo, je sedět a dál zapisovat životně důležité informace o sklerenchynech.

2. Chytrá rádia

Někteří lidé co se dostali na gympl si myslí, že asi zachrání svět svými úžasnými životními moudry, a tak je budou rozkřikovat, ať vás to zajímá, či ne. Také, pokud jim učitel dá špatou známku, je ten učitel špatný a nechápe jejich hrozně těžký život plný neštěstí a utrpení. Tak si začnou stěžovat, že by se ten učitel měl vyhodit a zbytek třídy, jako ovce, ho následují. Poté je ještě úžasné poslouchat jedničkáře, jak pořád brebtaj o tom, že neumí písemku nebo že, chudáčci, dostali dvojku když chtěli jedničku.

3. Debilové

Po CHR (Chytrá rádia) následují debilové. Nevím, jestli je toto jen v naší třídě, ale to co, s prominutím, za exoty máme ve třídě, s tím se snad nesetkal žádný psycholog. Spolužačky chtěly například vyzdobit třídu, tak namalovaly obrázek, hádejte co s ním udělali. Spálili. A to je jim, prosím pěkně, 16 let. Vážně nechápu co se jim v tom jejich zapařeným mozečku motá, ale pokud se to nemotá, tak to podpoří stylovým šňupem tabáku. Prostě velcí hoši. Takže moudro nakonec - vyspělost na gymnáziu nečekej.

P.S. Víte co je nejhorší? Když se spojí nějvětší debil s největším chytrým rádiem.

4. Písemky

Nenajdeš den, kdy by jste nebyli nervní ze zkoušení nebo písemky. Poslední dny mi z toho dost hrabe a už chci prázdniny. Ani nevím, jak přežiju ty poslední dva dny.

5. Rozvrh

Každej den vstávat v 6:00 hodin, v 8:00 přijít do školy a v 16:30 z ní vyjít. Není třeba slov.

6.Obědy

Náš ústav má nehoráznou nevýhodu. Je spojená se základní školou. Takže pokud se chcete dostat na oběd, tak musíte vydržet asi 15 minutouvou frontu plnou malejch smradlavejch parchantů, kteří na vás mají kecy.

Bohužel mám dost špatnou náladu, takže jsem si tu chtěla spíše jen tak ponadávat. No, jestli to čte nějaký debil nebo chytré rádio, tak se mu z celého svého srdíčka omlouvám, že tohle chudáček musel číst. Ne, je mi to fakt u...

Bye~
P.S.Ani nevíte jak se mi ulevilo :DD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama