Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Kawaii/Gyaru make-up inspiration

2. prosince 2014 v 13:58 | Yukikohime ˘^˘ |  Inspirace
Hallo meine liebe,
asi před týdnem mi přišly konečeně spodní řasy. Docela zvláštní, že taková blbina mi udělá takovou radost, ale ano udělá. Jak materialistické. No, ale problém. Nemám lepidlo na řasy. A víte co je ještě větší kopec srandy? Že v Prostějově asi došlo nebo fakt nevím! Byla jsem ve všech možných drogérkách a nic. Jediné co mi řekli u ťamanů bylo: "Němame lěpidlo na žasi, ale mame mame lěpidlo na niechty něbo vtešinovi." *NO RASIST* Takže mi došly nervy a jela jsem domů.

No a tak mi nezbývá nic jiného, než alespoň řasy vyfotit na blog a snažit se ajít nějakou pozdější inspiračku. Vzhledem k tomu, že celý můj počítač je žrout obrázků a i přesto, že obrázek uložím na přesně určené místo...Tak tam není. Tož si to s dovolením uložím tady a nazvu to tou nechvalnou "inspiračkou", kde nemůžete čekat nic jiného, než nudné obrázky, který málo komu něco řeknou. Nemáte zač!

Tak tohle jsou ta řasy. Jedny jsou spodní a druhý vrchní, aby jste to pochopili. :D S kamarádkou Vi jsme se domluvily, že ji na vánoce dám řasy a v jednom balíčku je 10 párů, takže jsem to rozstřihla a vyměnila. Takže bude mít pod stromečkem super úžasný set vrchních a spodních ručně dělaných řas! :D A teď ty make-upy.

↑♥ Nana Suzuki ♥↑

No a jelikož jsem zastánce videí, tak tady nějaký přidám, které mě zaujaly.Tohle video se mi zdá trochu moc...přeplácané? Ale i tak vrchní víčko si napatlala hezky. ^^


Ahoj pomeranči. ^-^

No nic, už by stačilo. Chtěla jsem tu dát více obrázků, ale jsem líná a přešla jsem zas na starý dobrý videa. Achich. (-_-") Akorát, že bych chtěla abych si sehnala to lepidlo do lolita srazu. TT-TT NYAAAA!

Bye!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama