Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Roztahování ucha

9. listopadu 2014 v 20:36 | Yukikohime ˘^˘ |  Beauty
Hi bitchies,
nevím jak začít s článkem o roztahování tak to nebudu dělat žádný úvody nic a jdu rovnou na to. Pokud se chcete jen pobavit tak si domyslete že si neroztahuju ucho, ale něco jinýho, ono to myslím dost zpraví náladu. :D

Jak jsem to udělala já


S roztahováním jsem začala zhruba před prázdninama cca v červnu. Za tu dobu mám 8 mm, podle mikropravítka ve fyzice (takže bacha!) a hodlám ještě roztáhnou na aspoň 1,2 cm. Upřímně bych chtěla i víc, ale bojím se jak se to zatáhne. (VSUVKA: Když to čtu znovu s tím že si neroztahuju ucho, tak chcipam :D Samozřejmě roztáhlá nosní dirka, co jinýho ^.-) Možná už jsem i 1,2 cm mohla mít, ale když už jsem měla cca 4 mm, tak mi jednoho krásnýho dne "vypadl" roztahovák a asi týden jsem ho neměla a džuzna se zatáhla a začala jsem znova. Docela rychle se to zatáhlo, nu. Všechny roztahováky jsem si dělala, dělám a budu děůat z fima. Nemám s tím problém, takže nechápu proč bych si měla kupovat často drahé roztahováky. Je mi jedno jestli je to nějaké karcinogenní či co, mi to vyhovuje.

Roztahovala jsem docela rychle- cca 1 mm jsem někdy zvládla za tři dny. Ne ale vždy, prostě když mě to bolelo, tak jsem to nechala dokud to nebolelo VŮBEC! Opakuju VŮŮŮŮŮŮBEC! :D Možná to bude znít nechutně, ale to je jen dobře- Nechcete mít zasraný prasklý ušní lalůček, ze kterýho teče hnis každejch podělanejch 30 minut nebo kdykoli kdy se toho dotknete. Naštěstí já takový případ nebyla a protože se tohoto dost bojím, tak ani takový případ nehodlám být. Takže opatrně a nepřehánět! Fimo není ZAS tak drahé a můžete si z něj udělat nezpočet roztahováků, takže- radši si vyrobte více roztahováků a opravdu pomalu roztahujte (1 mm až 2 mm)
*kliknutím na obrázek se dostanete na blog slečny ^^*
Smrad z ucha je nevyhnutelný. :D Bohužel. Proto je hodně nutná hygiena! Aspoň jednou za týden, kdy vás ucho nebude bolet, tak si roztahovák vytáhněte, pořádně umyjte a umyjte si i ušní lalůček. Mě pomáhá i alpa. Jen pro můj dobrý pocit čistoty, přeci jen je to lih. ^^ Pokud máte ouško i mírně popraskané (MÍRNĚ!!) tak se to i dezinfikuje. Ucho můžete i promasírovat. Pokud, ale třeba máte dlouho nový roztahovák a roztahujete správně a i přesto vás to bolí, tak to riskněte a zkuste si to ucho taky umýt, možná to nebude moc příjemné, ale až si ho promasírujete uvidíte, že to bude lepší. Sama jsem živý důkaz.

Eto~ Určitě jsem na hodně věcí zapoměla, takže možná bude ještě nějaký doplňující článek. ^o^

Já jakožto šikovný člověk nemám žádné svoje fotky, ale nepravím to až budu mít 1 cm. :3 Ještě teď ho jdu upéct. :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama