Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Listopad 2014

Super novina, budu lolita modelkou!

29. listopadu 2014 v 22:21 | Yukikohime ˘^˘ |  My diary
Hi guys,
tohle je jen malý informační článek. Pokud jde někdo z vás na lolita sraz v Olomouci 13.12, tak mě určitě uvidí jako lolita modelku společně s Vi-chan. Moc se těšíme! ^o^ Jediný problém je, že nemám tušení, kde sehnat nějaké bílé roztomilé boty. Mám si je sehnat společně s bílými punčoškami. Achich. (-_-") Bílý punčošky nejsou vůbec problém, ale ty boty! Taky musím podotknout, že jsem byla překvapená, že mi napsali že mě berou, jelikož jsem vážně vysoká, kkkk! Každopádně se vážně hrozně těším! Slečně jsem už vlastnoručně vyrobila dáreček a snad se jí i bude líbit! Chtěla bych ho strašně vyfotit i sem na blog, ale nevím jestli se to může. (Ŏ艸Ŏ)Určitě napíšu o tom všech i samostatný článek.

Takže omlouvám se za něco tak krátkého, narcistického a čistě sobeckého, ale opravdu jsem to chtěla napsat!

Bye~!


Vánoce jsou tady (?!)

28. listopadu 2014 v 17:01 | Yukikohime ˘^˘ |  My diary
Hi humans,
tak si moje hlava jaksi všimla že Vánoce jsou už tady. Dokonce jí došlo, že tento víkend bude první adventní něděle. (Hele ono se to možná píše s nějakejma velkejma písmenama, ale já s něma nikdy kamoš nebyla) Vždycky jsem nadávala, že je to otravný, vytahovat Vánoce o měsíc dřív, ale tento rok se na ně strašně těším. Už jen kvůli tomu, že tento měsíc mám toho tolik naplánovanýho. Snad mi to uteče a už budou Vánoce. Na koledy, ale stejně pořád náladu nemám, nevím proč, ale koledy nemám ráda snad ani na Vánoce samotné. :D Jsem asi divná, ale prostě... Tento rok se mi zdají být otravný, ovšem strašně STRAŠNĚ moc! Nevím co se semnou děje, jaksi se mi mění hormóny a tyhle další kraviny a tak přestávám mít ráda to co jsem měla dřív a naopak.
Ono možná se i na Vánoce těším proto, že konečně budou prázdniny. Opravdu mám všeho po krk. Ráno vstanu, jsem ve škole v neustálým stresu, jdu dom, lehnu si, usnu (i když nechci), nachystám si školu, čtu si. A tak je to každý den. Začíná mi z té rutiny trochu přeskakovat, možná proto je tenhle článek tak chaotickej. Promiňte, že nemám náladu na psaní na úrovni. Ne, že by to bylo předtím nějakej super spisovno-morální extrém.
Po Vánocích si budu objednávat yukatu! Hrozně se těším. Vůbec celkově nevím jestli budu na AF15 dělat nějakej cosplay. Korzet co jsem si "ušila" se mi nelíbí, a tak mne to strašně omrzelo, protože já to už opravdu nechci babrat po druhý. Co nadělám. (-_-")

Na lolita sraz v Olomouci jsem se začala už chystat a jelikož jsem se ráčila přihlásit na Vánoční Vílu (fakt nevím jestli tam mám dát ty velký písmena), tak jsem začala něco i pro slečnu nakupovat. Hrozně se těším. Chtěla bych ji totiž spíše něco vyrobit, tak jsem se rozhodla pro náhrdelník. ^-^Má ráda mentolovou, takže všechny věci (korálky, drátek či co to je,..) mám v zelenkavo-mentolové. Doufám, že se ji to bude líbit. (TT-TT) Upřímně taky doufám, že budu moct uvidět její reakci.
No nic, tak jsem si povykládala. A zase za půl roku napíšu. (snad JUST KIDDING)

Bye!! ^^


Nákupy přes internet

11. listopadu 2014 v 21:56 | Yukikohime ˘^˘ |  My diary
Ahoj malí informatičtí, geografiští a biologičtí géniové (plz grammar experts-NO HATE),
jsem tu zpátky a právě jsem si zase zruinovala bankovní účet a tak mne napadlo, co kdybych napsala článek o tom jak jsem si zamilovala internetové nákupy!

Asi jako první je nutno podotknout, kde vůbec nakupuju. Na webu aliexpress.com. Mamka má kamarádku, která ji tu stránku doporučila. Stránku jsem upřímně neznala, ale rychle jsem se skamarádila už jenom kvůli poštovnému. Z Číny u drtivé většiny výrobků je poštovné zdarma. (Lítá to jenom z Číny, ne jak u Ebay) Plus ještě ke všemu si za blbý 3 dolary koupit tolik úžasnejch věcí. Za dolar nakoupáte doplňky, třeba do vlasů a zhruba od těch 2-3 dolarů začíná oblečení, ale pokud máte štěstí najdete i za ten dolar hezký kousky hader. ^^
Docela mě (neumím stále mně/mě, pls někdo mě to naučte!! -_______-) překvapilo jak to na Aliexpressu funguje. Po zaplacení. Oh ještě něco. Nemusíte mít PayPal, stačí aby vaše karta podporovala internetové bankovnictví. Pokračuju- Po zaplacení jsou peníze na nějaký účet Aliexpressu, kde zůstanou do té doby než vám přijde zboží a samozřejmě v pořádku. Poté přejdou k obchodníkovi. Řekla bych, že je to dost dobrý způsob řešení a že nemůžete být podvedeni. Akorát ještě nevím jak funguje to, když vám to nepřijde, jelikož přece... Jak oni můžou vědět jestli to přišlo? Ale doufám, že to ani řešit nebudu.

Takže asi takhle už jsem tam nakoupila i s mamkou- štětce na make-up (24 ks), kabelku, šátek, halenku, a možná ještě nějaké věci. Momentálně jsou na cestě spodní a vrchní řasy (10+10 ks), triko, stříbrné skeletí pazoury na gumičce, šátek pro babču na Vánoce a mamka se prokecla, že má pro mě taky něco na Vánoce. ^^

Jediná nevýhoda je to čekání. Není to tak hrozné cca měsíc, ale když se na to fakt těšíte tak je to strašný. :D Ale na druhou stranu někdy, TŘEBA DNESKA je den kdy jsou všude nehorázné slevy až do 50%, takže jsem si objednala ty pazúry a triko. Normálně bych za to platila cca 26 dolarů a dnes 15, ha! Takže jsem z toho šťastná jak blecha, ale stejně prodělaávám. -______-

Takže rada na závěr- pokud se bojíte internetových nákupů, tak sa nebojte! ^^ Samosebou ale nakupovat z bezpečných stránek a pořádně si zkontrolovat hodnocení obchodníků a zboží!

Roztahování ucha

9. listopadu 2014 v 20:36 | Yukikohime ˘^˘ |  Beauty
Hi bitchies,
nevím jak začít s článkem o roztahování tak to nebudu dělat žádný úvody nic a jdu rovnou na to. Pokud se chcete jen pobavit tak si domyslete že si neroztahuju ucho, ale něco jinýho, ono to myslím dost zpraví náladu. :D

Jak jsem to udělala já


S roztahováním jsem začala zhruba před prázdninama cca v červnu. Za tu dobu mám 8 mm, podle mikropravítka ve fyzice (takže bacha!) a hodlám ještě roztáhnou na aspoň 1,2 cm. Upřímně bych chtěla i víc, ale bojím se jak se to zatáhne. (VSUVKA: Když to čtu znovu s tím že si neroztahuju ucho, tak chcipam :D Samozřejmě roztáhlá nosní dirka, co jinýho ^.-) Možná už jsem i 1,2 cm mohla mít, ale když už jsem měla cca 4 mm, tak mi jednoho krásnýho dne "vypadl" roztahovák a asi týden jsem ho neměla a džuzna se zatáhla a začala jsem znova. Docela rychle se to zatáhlo, nu. Všechny roztahováky jsem si dělala, dělám a budu děůat z fima. Nemám s tím problém, takže nechápu proč bych si měla kupovat často drahé roztahováky. Je mi jedno jestli je to nějaké karcinogenní či co, mi to vyhovuje.

Roztahovala jsem docela rychle- cca 1 mm jsem někdy zvládla za tři dny. Ne ale vždy, prostě když mě to bolelo, tak jsem to nechala dokud to nebolelo VŮBEC! Opakuju VŮŮŮŮŮŮBEC! :D Možná to bude znít nechutně, ale to je jen dobře- Nechcete mít zasraný prasklý ušní lalůček, ze kterýho teče hnis každejch podělanejch 30 minut nebo kdykoli kdy se toho dotknete. Naštěstí já takový případ nebyla a protože se tohoto dost bojím, tak ani takový případ nehodlám být. Takže opatrně a nepřehánět! Fimo není ZAS tak drahé a můžete si z něj udělat nezpočet roztahováků, takže- radši si vyrobte více roztahováků a opravdu pomalu roztahujte (1 mm až 2 mm)
*kliknutím na obrázek se dostanete na blog slečny ^^*
Smrad z ucha je nevyhnutelný. :D Bohužel. Proto je hodně nutná hygiena! Aspoň jednou za týden, kdy vás ucho nebude bolet, tak si roztahovák vytáhněte, pořádně umyjte a umyjte si i ušní lalůček. Mě pomáhá i alpa. Jen pro můj dobrý pocit čistoty, přeci jen je to lih. ^^ Pokud máte ouško i mírně popraskané (MÍRNĚ!!) tak se to i dezinfikuje. Ucho můžete i promasírovat. Pokud, ale třeba máte dlouho nový roztahovák a roztahujete správně a i přesto vás to bolí, tak to riskněte a zkuste si to ucho taky umýt, možná to nebude moc příjemné, ale až si ho promasírujete uvidíte, že to bude lepší. Sama jsem živý důkaz.

Eto~ Určitě jsem na hodně věcí zapoměla, takže možná bude ještě nějaký doplňující článek. ^o^

Já jakožto šikovný člověk nemám žádné svoje fotky, ale nepravím to až budu mít 1 cm. :3 Ještě teď ho jdu upéct. :D

Dva životy

5. listopadu 2014 v 17:06 | Yukikohime ˘^˘ |  Téma týdne
Jako menší si ze mě dost lidí dělalo srandu, už jenom kvůli tomu jak jsem vypadala, ale to je vedlejší a to by se hodilo na nový článek. :D Každopádně druhý důvod byl to, že jsem to lidem "dovolovala". Často, i když jsem věděla že mě někdo ponižuje nebo nějak uráží, pomlouvá či cokoli jiného proti mé osobě, držela jsem hubu. Myslím, že toto je nejhorší starý "zlozvyk" jaký jsem kdy měla a ještě do teď mě trochu tenhle zlozvyk provází.

Zbavit se něčeho takového bylo strašné, už jenom kvůli tomu, že i přesto že se to nezdá, tak jsem strašně přecitlivělá. Když jsem nastoupila na novou školu (z Brodku) rozhodla jsem se, že se stanu jinou. Budu takový ten střed pozornosti, taková ta populární krásná včelí královna. Abych byla upřímná dostala jsem hned první den větší "psychickou" facku. Zjistila jsem, že jsem opravdu hnusná a že moje názory nikoho nebudou zajímat. Našla jsem si, ale svůj okruh přátel, kde jsem své názory mohla v klidu říkat, což mi dodalo trochu sebevědomí, jelikož ani v Brodku jsem často svůj názor říct nemohla. A potom mi kamoška řekla, že jde na gympl a ať ji jdu dělat psychickou oporu. Konečně jsem se cítila pro někoho důležitá. Jako naschvál jsem se, ale na gympl dostala já a kamarádka ne.

Na gymplu bylo všechno jinak. A k lepšímu. O prázdninách jsem si řekla, že prostě budu taková jaká jsem a nenechám si "srát" na hlavu. Upřímně to bylo nejlepší a zároveň nejhorší rozhodnutí za celý můj život. Dobré na tomto rozhodnutí je to, že jsem si dělám co chci, říkám co chci a nosím si co chci. Ale to horší je uzavřenost. Možná se pro okolí zdám být otevřená až moc, ale pořád jsem ta přecitlivělá holka. Zároveň se před lidma často chovám hrozně (sobecky, sarkasticky, hnusně,... Prostě tak, aby to vypadalo, že nejsem žádná nicka, která si nechá "srát" na hlavu) a vím to, ale doma jsem úplně jiná. Mám prostě jako kdyby dva životy. Ten ve škole a ten doma. Doma jsem ta přecitlivělá holka, která je i hodná. Nevím jak se to stalo, ale stalo se to. Kdybych se začala chovat, tak jako doma, tak si buď lidé na to nezvyknou a nebo si ze mne zase začnou utahovat, protože...přiznejme si to lidi vidí rádi utrpení jiných. A kdybych se začala chovat doma, tak jako ve škole? NE! Možná mě někdy ty lidi štvou, ale je to jediný místo, kde můžu být přirozená, protože mě nikdo neohrožuje. :)

Poprvé se mi zdá že mám nějakej chytrej článek. :D

Nové čočky...no a taky brýle.

5. listopadu 2014 v 16:42 | Yukikohime ˘^˘ |  Beauty
Hey minna-san,
sice už je to docela dávno co jsem dostala nový čočky, ale proč se i tak nepochlubit. Jedny jsou trochu "Spešl", ok jde jen o to že jsou růžový a vypadám v nich jak upír. ^^

Fairy Lucius Grey

Pohodlné šedé čočky. I když je nosím celý den, tak neřežou, nepálí, prostě je vůbec nějak necítím. Sednou k mé barvě očí, takže hodně lidí se mě i zeptalo jestli vůbec čočky mám, což jsem moc ráda, jelikož jsem právě takové chtěla. Prostěnatural look. ^^ Někdy se mi zdá, že dělají trochu takové kočičí oči, dokonce mi to řekla i Vi. :D


Dolly Eye Twilight Pink

No, tyhle čočky bohužel nejsou moc určené k civilnímu nošení. Ale jsou stejně pohodlné jak předešlé, akorát někdy když si je nasadím, tak to chvilku řeže. O něčem jako přírodním vzhledu se bavit nedá, spíš naopak každý druhý mi říká, že vypadám jako upír. Nedivím se. ^-^ Ale líbí se mi to. Jo a co mi možná trochu vadí je vypoulenost. Vypadají strašně vypouleně, více než jakékoli jiné, ale to bude tím jak jsou barevné. I tak, jsou úžasný! :3


Brýle

Co dodat... Už je mám. Byl strašný nezvyk, když jsem si je nasadila po dlouhé době znovu. Jako kdyby obraz v brýlých byl pomalejší, než skutečný svět. :D Ještě teď si trochu zvykám, ovšem do civilu jsem se ještě neodvážila. Nemám odvahu. TT-TT


Halloween 2014

2. listopadu 2014 v 13:49 | Yukikohime ˘^˘ |  My diary
Bleh...
Tak je po Halloweenu.. Škoda. Tento rok byl vážně boží a řekla bych že asi i nejlepší halloween, jakej jsem kdy zažila, asi to bude i díky tomu, že jsem spala u kamarádky s dalšíma 4 lidma, z toho 3 jsem neznala, ale nakonec to byly opravdu boží lidi. ^^ Jak to teda probíhalo?

Hned po škole jsem šla k Vi, kde jsme nachystaly všechny věci potřebný k Halloweenu (od teď zkratka HW) plus jsme musely vysvobodit telku ze zajetí skříně a všechno odnést dolů do garsonky. To trvalo asi hodinku. Potom jsme začaly latexovat. No, na ten smrad jsem si zvykla rychle, ale musím poznamenat že je to humus a ještě to pálí do očí. :D Bohužel nemám fotky jak jsem latexovala moje ksichtisko, ale mám samozřejmě konečný výsledek!
*Bohužel fotka se mi nechce otočit*

Nejhorší bylo asi zahladit stopy po kapesníčkách. Myslím to tak, aby nebyly vidět různé rožky a strany kapesníků, ale aby to bylo takový... jednolitý. Oči byly taky humus už jen proto že jsem viděla jen dopředu.

Sundávání bylo hnusný. Ale opravdu, opravdu hnusný! Tam kde je jemnější kůže a hlavně u takových těch částí obličeje, kde začínají vlasy to bolelo nejvíc. No a pak ta kouzelná chvíle kdy jsem si musela vytrhat chumáče vlasů. Na příklad Vi nemá svou sexy kotletku. TT-TT
Po hromadném žebrání sladkostí v Pv, jsme zašli všichni účastníci HW do čajky. Poprvé to vypadalo že budeme rozesazení na skupinky, což by bylo docela dost na nic. Ale nakonec jsme to nějak vymysleli a vlezli se 14 lidí do obdélníku asi 2x3m :D

Po čajce jsme všichni co spali u Vi se najedli, někteří umyli a hráli hry na PS3 a profesionálně komentovali. :D A potom usnuli, někteří usli už během hry. :D
Další den jsem musela odjet, i když se mi vůůůbec, ale vůůůbec nechtělo. Ale co, budu umět něminu a češtinu. *super*

Slavíte nějakým způsobem Halloween? ^^