Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

REVIEW ANIME: Air

17. dubna 2014 v 16:32 | Yukikohime ˘^˘ |  Review
Hi everybody! Po krátké přestávce, vlastnbě ani nevím jak krátká nebo dlouhá je protože jsem určila datum vydání, každopádně připravila jsem si další review anime! Jelikož bych chtěla udělat review všech anime, která jsem zhlédla, tak toho mám fakt hodně na práci. Za svůj otaku život jsem jich viděla kolem 80. No nic, nebudu žvanit! :D


Je tam někde, daleko nad hlavami všech, létá po modré obloze dotýkajíc se mraků, vidí celý svět. Dívka s bílými křídly, svobodná, přesto trpí a nemůže s tím sama nic udělat. Trpí již po celá století a nikdo o její bolesti nemá ani tušení. A pokud existují tací, kteří o ní vědí, netuší, jak ji nalézt a pomoci. Ona stále na nebi čeká, až ji někdo přijde zachránit z jejího prokletí. Do malého městečka přichází Kunisaki Yukito, který se živí loutkařením. Místo provázků však používá magii. Je to tulák hledající dívku s křídly. Yukito v městečku potkává několik mladých děvčat, se kterými se sblíží. Spolu by snad mohli vyslechnout legendu a dát jí spravedlivý konec. *Zkopírováno ze Shirai, který to zkopíroval z Akihabary.cz, protože jsem líná vymýšlet něco z vlastní hlavy :D)

Pro mě bylo Air jedno z nejdojemnějších anime jaké jsem dosud viděla. Fakt jsem z toho málem brečela a to už je co říct, protože když někdo brečí ať v realitě nebo v anime, filmu nebo kdekoli jinde tak já se směju. Nevím proč, asi to bude mojí namyšlenou hime povahou. f(^^) Příběh se mi strašně moc líbil, ale stejně nepatří mezi moje nejoblíbenější. Na mě moc velký doják.

Kresba... Upřímně mi chvíli trvalo než jsem si na ni zvykla. A teď mě všichni zabijte, ale prostě mám radši tu modernější kresbu. Třeba Love Beats (doufá že se to tak píše) jsem neviděla jen z toho důvodu že mi nelíbí kresba. Každopádně, jsem opravdu ráda že jsem to i přesto dosledovala.
Pro mě prostě 4 hvězdičky. Kresba mě musí zaujmout, jinak prvních pár dílů přežívám, než si zvyknu. Tady to sice bylo rychlejší díky příběhu, ale prostě Yuki je zlá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama