Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Proč tělocvik?!

28. dubna 2014 v 17:10 | Yukikohime ˘^˘ |  Co mi leze na nervy
Nazdar všeci,
dneska mám náladu tak "úžasnou" že článků do rubriky "Co mi leze na nervy" můžu přidat klidně i 5. Začalo to poklidným ránem. Dlouho poklidné nebylo. Jako obvykle mě babička začala neustále upozorňovat, že nemám peněženku. Prosím pěkně, ona to dělá každý den. Nejmíň 50krát. Potom nastala škola na kterou jsem se vůbec netěšila, jelikož jsme měli 2 (!!) geografie, biologii, němčina a tělocvik. Musím podotknout že předměty by mě bavily, pokud by učitelé nebyli trochu... Však víte. ;) Geografie za mnou, biologie taky, dokonce i němčina. A pak ten horor. Tělocvik.
Tak jako první. Přijdu po zvonění do šaten se převléct, protože jsem měla peněženku někde v aktovce. *Teď to vypadá, že babička je velmi hodná duše. Ona je... Ale nemusí mi 50krát říkat "Pe-ně-žen-ka"* Tak se převleču jako poslední a dozvím se úžasnou, bohužel očekávanou zprávu. Jdeme ven. Jelikož bylo fakt hezky, tak je to samozřejmost, ale naděje umírá poslední! Horší byla druhá zpráva. Běžíme šedesátku. No, tak šedesátka se ještě dá, že, ale ona přišla ještě třetí zpráva, daleko horší. A ještě běžíme tisícovku. Jediná myšlenka v mým už dost nasraným mozku byla, že tento den fakt nemůže být horší.
Jedno kolo běhu,který má podle všeho kolem 333 m. Jelikož na tisícovku "stačí" tři kolečka. Potom rozvička a šedesátka. Můj čas: 11,12 ... Za tři. A dvojka byla do 11 sekund. Dobře. Ta nechutná tisícovka, kdy máte chuť vraždit, ale nemůžete protože by jste určitě chcípli: 6 minut.Ano, nejsem žádný nadšenec do sportu. Obzvlášť ne běh. Výška, skákání jak koza na kladině nebo na čem mi nevadí. Naopak o mám i ráda, i když to na mě nejde vidět, ale běh. Za co bože?!
A tak tedy se ptám. K čemu studentům RG a ZŠ města Prostějova, kteří studují jakési biologické vědy pro 21.století potřebují běhat 1000m? Je mi jasné, že hodně lidí nebude souhlasit, plus dodají, že bych si měla opravit gramatické chyby v článku a že požívám až moc teček.
P.S. Strašně se těším jak pojedu ve čtvrtek do Pasohlávek... Trocha relaxu. ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama