Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Osu!

13. dubna 2014 v 21:14 | Yukikohime ˘^˘ |  Review
Hi kids!
No, našla jsem asi před dvěma měsíci fakt úžasnou hru. :) Jmenuje se Osu!. Pokud jsi otaku, tak si možná o tomhle ž něco slyšel nebo dokonce to hraješ. Je to fakt super.
Je pravda že někoho tohle fakt bavit nemusí, protože se tu nestřilí nejezdí, leda perem po grafickým tabletu nebo prstem po mobilu. ANo osu! je dokonce na androidech. Já osobně tuto hru hraji víc na tabletu než na PC, ale PC má o hodně lepší grafiku, to se musí uznat.
O co jde. Do rytmu písničky jezdíte myší//prstem//perem po obrazovc. Nejde prakticky o nic jiného, ale bacha! Pokud si myslíte že je to lehké tak zdaleka není! Jestliže si zvolíte opravdu lehkou písničku s lehkou úrovní, tak ano. Ovšem některé songy jsou už fakt hardcore a s myší se to nedá. Bude potřeba grafický tablet. Ovšem je tu i možnost hrát na klávesnici. Zatím jsem našla jen jeden song, ale našla jsem strašně těžkou mapu, kde to looser jako já může jen posrat.
Každopádně jestli vás tato hra chytne, můžete si ji i vytvořit. : Stačí pár kliků a děláte mapu na svou vlastní píseň! ^^
Tohle video už je hodně hardcore a já spadám mezi ty kteří by za celý tohle video udělali třikrát "ťuk, ťuk". :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KulMult KulMult | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 16:10 | Reagovat

Seal armpit delivers inconvenience, aches. to Carry visit doctors should not. Seal under the muscle cavity may turn out to be dangerous disease. However often it is consequence excessive use deodorants, non-compliance rules personal hygiene, intense sweating. Inflammation triggers a close clothing, contaminated razor, the virus.
<a href=http://armpit.info/>http://armpit.info/</a>  
Compaction under the arm, inflammation, lump becoming warm? This is the abscess that should will have to be opened, next drink medications. First cost solutions, anti-inflammatory medicines. When the process switched to second stage, shown surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama