Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Cosplay team, aneb proč říkám ne

29. dubna 2014 v 10:59 | Yukikohime ˘^˘ |  Co mi leze na nervy
No je mi jasné, že pokud tu zabloudí nějaký cosplayer tak asi z 98% nebude se mnou souhlasit. Prosím, tohle je můj názor a všechny důvody proč říkám NE cosplay-teamům, nemám na mysli jakože cosplay team jednoho anime, ale cosplay team, který spolu drží pořád jako jedna velká šťastná rodinka! Ale ještě předtím nějaké moje kecy.
Upřímně, dobrá v CT (zkratka pro cosplay team, protože to budu psát asi ještě hooodněkrát) může být sranda, poznáte možná nové lidi a je to o něco živější, než když jste sám. Můžete si navzájem pomáhat. Třeba někdo neumí šít, ale druhý ano. Někdo zase neumí udělat armor, ale ten další ano. Kamarádi vás popohání dopředu, aby jste cosplay měli co nejdříve hotový. I propagace vaší stránky či blogu bude o něco lehčí, když team pomůže. Je tam hodně pozitiv, ale není to nic pro mě. A tady jsou jednotlivé důvody.

Nemůžete si dělat cosplay, který se vám líbí, protože váš kamarád z CT ho chce cosplayovat a našel si ho první. Toto bych já fakt nedala. Prostě v CT se mi zdá, že přijdu o tu svou svobodu dělání si cosplayů jakých chci.

Musíte čekat na ostatní. Jo, tohle zní fakt sobecky, ale hele, prostě chcete se už konečně v tom cosplayi ukázat, ale nemůžete, páč by jste zradily váš CT. Nejhorší je, když zbývá 14 dní do AF a kamoška nemá ještě cosplay skoro z poloviny hotový. *Gomme, B.*

Focení nikdy nebude podle vašich představ, tedy pokud nemáte ten super power, který zařídí, že to takhle kurva bude! Bohužel ho nemám, nebo když něco namítnu řekne se mi. "Promiň, já do toho kecat nebudu." A podobný šlágry na který jsem víc a víc alergická. Prostě u focení to bude tolikrát těžší, podle toho kolik máte členů. :D *FEEL LIKE MATEMATIK*

Ani cosplay nemusí být podle vašich představ. Například navrhnete si cosplay, ale protože většina si rozhodne, že cosplay si udělá z barvy jahodově rudé, ale vy jste chtěli jahodově červenou, můžete se jít někomu maximálně vyplakat na ramínko.

Pokud už máte cosplay hotový a ostatní ne, nastává tero "A jak jsi udělala tohle?". Poprvé mě tato otázka nějak neštvala, ráda pomůžu, ale někdy kroutím hlavou. Mimochodem je rozdíl mezi radou a chtěným kázáním a diktaturováním nad tím jak mám ten cos proboha udělat. Pokud si člověk opravdu neví rady, tak je to něco jiného, ale pokud se mě někdo zeptá jen tak, aby si s tím nemusel zavařovat tu svou kebuli, tak bych zabíjela.

Tak jo, myslím že vlna "Co mi leze na nervy" by mohla být "odvlněna". Sice mám ještě několik nápadů, ale vím že hodně z nich by skončilo někde v hlubinách "smazaných" či "rozepsaných", protože bych se rozepsala natolik, že by to nedávalo smysl nebo že bych psala až moc o druhých. Jestli mi jako rozumíte. ;)

Potřebuju někoho komu se může vyzpovídat. TT-TT
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 subsidence subsidence | Web | 20. června 2015 v 5:22 | Reagovat

nebankovní půjčky ústí nad labem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama