Fantazie je sice potvora, ale když si dělá, co chce, je s ní docela prča...

Cestování časem - Moje plány

25. března 2014 v 21:54 | Yukikohime ˘^˘ |  Téma týdne
Konečně téma, které mě opravdu, ale opravdu zaujalo. Ne že by témata na blog.cz nebyla nějak dobrá, ale často jsem nevěděla co na ně napsat.
Kdybych měla možnost cestování časem, například jako doctor Who :3 , určitě bych chtěla navštívit staré Japonsko. Myslím, že to tam muselo být úžasné! Už jenom ta stará japonská architektura je pro mě něco naprosto úžasného! Zároveň bych se chtěla podívat více na druhou světovou. Prostě mě to zajímá. I když se to zdá lehce morbidní, chtěla bych se podívat hlavně na koncentrační tábory, podívat se na Mengele a ty jeho hnusy. Ano, zní to hrozně. Zajímá mě i renesance, ty krásné šaty a opět krásná architektura, to píšu abych trochu tu morbiditu odlehčila. :D
Jelikož se říká, lidská populace je čím dál vyšší a že prej jde naše krásná zemička čím dál víc do kytek, tak bych samozřejmě chtěla navštívit i budoucnost. Nové technologie a vymoženosti. Možná už nebudou auta a každý bude mít svůj super letoun. Místo počítačů se nám do oka zabudují mikročipy a budeme superchytří. Těžko říct. Ještě mě napadlo, že bych ráda věděla kdy bude konec světa, i když už to třeba nezažiju, tak bych to chtěla vědět. Nebo jestli lidstvo vůbec někdy naváže komunikaci s nějakou jinou existencí někde na jiné planetě. Jak bude to stvoření vypadat? Bude umět mluvit nebo se budou domlouvat přes anténky na pozadí? Budou mít pozadí? Přesně tohle chci vědět.
Zajímalo by mě, kam by jste se chtěli podívat vy. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tea Tea | Web | 26. března 2014 v 9:25 | Reagovat

Zajímavé :)
Já osobně bych si nenechala ujít odletět strojem času do Ameriky na natáčení The Vampire Diaries :D
Ale takhle z minulosti bych si přála vidět celý můj rodokmen, mé předky, maminku, když byla dítě, pak v mých letech :) Setkat se s mamkou, jako její budoucí dcera by byl asi pro ni velký šok :D ale mám velkou fantazii po knížce Andělé, kde hlavní hrdinka Luce cestovala do minulosti do všech svých minulých životů :)Takže pokud nějaké minulé životy jsou, i tohle bych chtěla vidět :)

2 Plačící anděl Plačící anděl | Web | 26. března 2014 v 17:16 | Reagovat

Také bych se chtěla podívat do dob renesance a do budoucnosti, muselo by to být velmi zajímavé. I Japonsko určitě stojí za to. Škoda, že ještě nikdo nevynalezl Tardis.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama